סך הכל 0.00 ₪
0
X

איחוד הצלה

המכירה הסינית של איחוד הצלה
סך הכל 0.00 ₪
0
X


איחוד הצלה – ראשונים בהצלת חיים

בשנת 2006 בעקבות מלחמת לבנון השנייה, אלי ביר מייסד איחוד הצלה זיהה שקיימת בעיית תקשורת בין מתנדבים בארגונים השונים, והקים את ארגון איחוד
הצלה שאיחד תחת קורת גג אחת את כלל ארגוני ההצלה בארץ, בזכות האיחוד בין ארגוני ההצלה מתנדבי הארגון הוזנקו למקרי חירום ל ידי מוקד איחוד הצלה
1221 לכל רחבי הארץ, ולממש את חזון הארגון - 'קיצור זמן ההגעה עד הגעת האמבולנס'

בזכות הפריסה של מעל 5000 מתנדבים ביותר מ- 50 סניפים מדן ועד אילת בכל רחבי הארץ, זמן ההגעה הממוצע לכל מקרי חירום הוא 90 שניות!

מה מיוחד באיחוד הצלה?
באיחוד הצלה אנחנו מתאימים את הארגון והמתנדבים לתנאי השטח, בעיר עמוסה בפקקים עירוניים אנו מתגברים את יחידת האופנולנסים שמצליחים לדלג על הפקקים, ולתת מענה מהיר לילד שנחנק או לקשיש שנפגע מרכב ומצילים את חייהם עד שהאמבולנס יצליח לעקוף את עומסי התנועה.
בימי הקיץ החמים היחידה הימית של איחוד הצלה פועלים עם סירות חירום מהירות ומצליחים להושיט עזרה לכל מקרי טביעה ולהציל חיים.
בנוסף יש יחידות נוספות של רכבי שטח, אופני חירום, רינג'רים, יחידת רחפנים למקרי חיפוש וכלי תחבורה ייחודיים המשלימים את החדשנות והטכנולוגיה המתקדמת להצלת חיים שהבאנו לארץ.

פרויקט הדגל של איחוד הצלה הוא 'תן כבוד' בו המתנדבים "מקדימים רפואה למכה" בעקבות מקרים מזעזעים בהם מתנדבי איחוד הצלה הגיעו לקשישים בודדים וגילו שהם כבר כמה ימים ללא רוח חיים, הקימו את תן כבוד בו מתנדבים מגיעים לקשישים בודדים פעם בשבוע, עורכים להם בדיקות מקיפות על מצבם הרפואי ומשמשים להם אוזן קשבת.
למקרי טרגדיות קשים, או בפיגועי טרור ומלחמות זמינים מתנדבי יחידת חוס"ן (חירום וסיוע נפשי) להעניק עזרה ראשונה נפשית בכדי למזער נזקים גם לנפש.
מאות מתנדבות מיחידת הנשים של איחוד הצלה מעניקות ברגישות ומקצועיות טיפול רפואי למקרי נשים מורכבים.
כחלק מתפיסת ההפעלה של ארגון איחוד הצלה לצמצם את זמן ההגעה הכשרנו אלפי נשים צוע פעולות החייאה מצילות חיים בקורס ייחודי של 'משפחה בטוחה' מאות ילדים שנחנקו חיים בזכות הפרויקט.


למה חייב את איחוד הצלה?
אם אנחנו לא היינו מגיעים בשנה האחרונה ל- 295,000 חולים ופצועים שהתקשרו לבקש עזרה, לא בטוח שהיה מי שיציל אותם.

בזכות מעל 3,000,000 אזרחים במדינת ישראל שטופלו על ידי מתנדבי איחוד הצלה.

בגלל אלפי מתנדבים שזמינים 365 ימים בשנה, 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה להציל חיים.

בשביל 1100 מקרי חירום בכל יום שמתנדבי איחוד הצלה מגיעים אליהם ומצילים חיים.

מאיפה הכסף?
איחוד הצלה לא גובה תשלום על טיפול בחולים ופצועים, הצלת החיים מתאפשרת רק בזכות התרומות, השנה הוחלט שנשנה את פורמט ההגרלה השנתית למען איחוד הצלה, והפרס הגדול הולך לשנות את חייו של הזוכה, עם דירה יוקרתית פלוס מתנות בשווי כולל של קרוב ל - 1,600,000 ₪!
זו ההזדמנות שלך לשנות חיים. לך עם דירה יוקרתית, ולפצוע שינצל בזכות התרומה שלך לאיחוד הצלה.